İmajınızı var ediyoruz.

BrandEnn isminin oluşumunda mitolojiden faydalandık. Enn uzantısını, Mısır mitolojisinde kralların varoluş için toplandıkları grubun adı Ennead‘den ilham alarak ekledik. Vaatlerimizi yansıtan bu hikayeden faydalanarak Ennead‘ın ilk üç harfi Brand kelimesi üzerinde benzersiz durdu.

Brand ve Enn kelimesini yansıtan bir logo tasarımına imza attık. Tasarım sürecinde Giza piramitlerinden faydalanarak, gecenin mavisinde yıldızları göstereceğimize inandık. Biz oluşturduğumuz her marka imajını bir yıldız olarak görüyoruz. Çünkü bizimle çalışan her müşteri, gecenin mavisinde parlayan güçlü bir yıldızdır.

BrandEnn

Kreatif dokunuşlarla tamamlıyoruz.

Marka imajınızı, işletmeniz veya organizasyonunuzun değerlerini gösterecek biçimde tasarlıyoruz. Hayal gücümüzün sınır ötesi yanıyla deneyimliyor ve tecrübeye dönüştürüyoruz. Hedef kitlenize benzersiz yanlarınızı göstermek için bilinçaltı markalama tekniklerimizi kullanıyor, işletmenize ruh, karakter ve duruş katıyoruz.

Marka kültürünüzü oluşturuyor, kültürünüzden etkilenen farklarınızı yansıtıyor ve farkındalık katıyoruz. Böylece marka bilinirliğinizi inşa ediyor ve geleceğe odaklanmış, pazarda yön veren marka olmanıza imkan tanıyoruz.

“İnsan Algı Sanatı uygulamalarımız ile
hedef kitlenizin zihninde benzersiz, hatırlanabilir ve konuşulan marka imajınızı tasarlıyoruz.”
BrandEnn

Ortak duygularla
tasarlıyoruz.

Minimal ve kreatif tasarım anlayışıyla fark yaratan sonuçlar üzerine çalışıyoruz. İşletmenize hikaye katıyor ve kitlenize hikayenizi yansıtıyoruz. Deneyimli üyelerimiz ile işinizi ayrıntıları ile ölçüyor ve kreatif aksiyonlar alıyoruz.

İlham kaşiflerimizden tutun, tüm ekip üyelerimize kadar etkin rol alıyor ve hedef kitlenizi doğru tanımlamak için çalışıyoruz. BrandEnn olarak kitlenizin bilinçaltında kalıcı etkiler bırakıyor ve etkileyici çalışmalarla imajınızı yansıtıyoruz.

Ödüllü üyelerimiz.

BrandEnn

Erdoğan Eroğlu.
Creative Thinker

Marka yolculuğunu başlatan kıdemli isimdir.
BrandEnn müşterilerinin imajını konuşturur.

eroglu[at]brandenn.com

LinkedIn
BrandEnn

Üst üste
İmaj Yaratımı Ödülü

Sabancı Üniversitesi’nin en büyük etkinliği IMIS için üst üste performans sergiledik. Sabancı Üniversitesi tarafından, 2015 ve 2017 yılında Sabancı Gösteri Merkezinde İmaj Yaratımı alanında ödül aldık.

Basında çıkan haberleri inceleyin.

BrandEnn
BrandEnn
BrandEnn
BrandEnn
BrandEnn
BrandEnn