BrandEnn Inspired by Ennead.

İmajınızı var ediyoruz.

BrandEnn isminin oluşmasında mitolojiden faydalandık. Enn uzantısını, Mısır mitolojisinde kralların varoluş için toplandıkları grubun adı Ennead‘den ilham alarak ekledik. Vaatlerimizi yansıtan bu hikayeden faydalanarak Ennead‘ın ilk üç harfi Brand üzerinde benzersizleşti. BrandEnn alanında benzersiz oldu.

Brand ve Enn kelimesini yansıtan bir logo tasarımına imza attık. Tasarım sürecinde Giza piramitlerinden faydalanarak, gecenin mavisinde yıldızları göstereceğimize inandık. Biz oluşturduğumuz her marka imajını bir yıldız olarak görüyoruz. Çünkü bizimle çalışan her müşteri, gecenin mavisinde parlayan güçlü bir yıldızdır.

Kreatif dokunuşlarla tamamlıyoruz.

Marka imajınızı, işletme veya organizasyon değerlerinizi gösterecek şekilde tasarlıyoruz. Hayal gücümüzün kural tanımayan yanıyla deneyimlerimizi tecrübeye dönüştürüyoruz. Hedef kitlenize benzersiz yanınızı göstermek için Bilinçaltı markalama tekniklerimizle ruh, karakter ve gizem yaratıyoruz.

Marka kültürünüzü oluşturuyor, farkınızı gösteriyor ve farkındalığınızı yansıtıyoruz. Böylece marka bilinirliğinizi inşa ediyoruz. Gündem yerine geleceğe odaklanarak, pazarda yön veren marka olmanıza imkan tanıyoruz.

“İnsan Algı Sanatı uygulamalarımız ile
hedef kitlenizin zihninde benzersiz, hatırlanabilir ve konuşulan marka imajınızı tasarlıyoruz.”

Ortak duygularla
tasarlıyoruz.

Minimal ve kreatif farkını gösteren sonuçlar üzerine çalışıyoruz. İşletmenize hikaye katıyor ve kitlenize serüveninizi anlatıyoruz. Deneyimli üyelerimiz ile işinizi ayrıntılarıyla deneyimliyor ve kreatif aksiyonlar sunuyoruz.

İlham Kaşiflerimizden tutun, tüm ekip üyelerimize kadar etkin rol alıyor ve hedef kitlenizi doğru biçimde tanımlıyoruz. Biz; kitlenizin bilinçaltında kalıcı olabilmeniz için çeşitli illüzyonlar tasarlıyor ve müşterilerinizi etkileyen imajınızı yansıtıyoruz.

Ödüllü üyelerimiz.

Erdoğan Eroğlu.
Creative Thinker

Marka yolculuğunu başlatan kıdemli isimdir.
BrandEnn müşterilerinin imajını konuşturur.

eroglu[at]brandenn.com

LinkedIn

Emre Kıvrak.
Sr. Art Director

Marka yaratma ustasıdır.
BrandEnn’in müşterilerine daha iyiyi gösterir.

emre[at]brandenn.com

LinkedIn

Üst üste
İmaj Yaratımı Ödülü

Sabancı Üniversitesi’nin en büyük etkinliği IMIS için üst üste performans sergiledik. Sabancı Üniversitesi tarafından, 2015 ve 2017 yılında Sabancı Gösteri Merkezinde İmaj Yaratımı alanında plaket ile ödüllendirildik.

Menü