İmajınızı
var ediyoruz.

İsmimizi oluştururken mitolojiden faydalandık. Vaatlerimizi gerçekleştirebilmemiz için birleşti. Enn veya Ennead. Mısır mitolojisinde kralların bir araya gelip varoluş için toplandıkları grubun adı Ennead‘dan ilham aldık.

Vaatlerimizi yansıtan bu hikayeyi uygun gördük. Biz marka imajınızı var ediyoruz. BE‘ye uyumluluğu ve vaatlerimizi yansıtan hikaye değerlendirildiğinde BrandEnn artık bizimleydi. Ennead‘ın ilk üç harfi Brand üzerinde varoluş anlamını güçlendirdi. Böylece BrandEnn ismi yeni bir imza oldu. BrandEnn.

Logomuzu Brand ve Enn kelimesini yansıtacak şekilde tasarladık. Giza piramitlerinden faydalandık. Rengimizi gecenin mavisinden alarak, yıldızları göstereceğimize inandık. Bu düşünceyle oluşturduğumuz her marka imajını bir yıldız olarak görüyoruz.

Çünkü bizimle çalışan her müşteri, gecenin mavisinde parlayan güçlü bir yıldızdır.

Kreatif dokunuşlarla
etkileyici kılıyoruz.

Marka imajınızı, değerinizi gösterecek şekilde tasarlıyor ve benzersiz yanlarınızla şöhrete kavuşturuyoruz. Hayal gücümüzün statüko tanımayan yanıyla deneyimlerimizi kullanıyor ve sizi hatırlanabilir kılıyoruz. Müşteri deneyiminizi arttırmanız ve pazarınızda liderliğinizi göstermeniz için Bilinçaltı markalama tekniklerimizle ruh, karakter ve gizem oluşturuyoruz.

Tasarladığımız konseptler ile kültürünüzü oluşturuyor ve vizyonunuzu yansıtıyoruz. Biz farklıyı tasarlıyor, farkınızı gösteriyor ve farkındalığınızı var ediyoruz. Bu sayede bilinirliğinizi inşa ediyor ve iletişim alanınızı güçlendirerek hedef kitlenizle bağ kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Gündem yerine geleceği takip ederek mesajınızı net biçimde oluşturuyor ve pazarda yön veren markanızın liderliğini konuşturuyoruz.

“İnsan Algı Sanatı uygulamalarımız ile
hedef kitlenizin zihninde benzersiz, hatırlanabilir ve konuşulan marka imajınızı tasarlıyoruz.”

Ortak duygularla
tasarlıyoruz.

Minimal çalışıyoruz. Kreatif farkını gösteren ve farkındalığınızı yansıtan sonuçlar sunuyoruz. İmajınızı hikayeleştiriyor ve hedef kitlenize serüveninizi anlatıyoruz. Böylece hedef kitlenizi size ait bir yolculuğa dahil ediyoruz. Deneyimli insanlar ile işinizi derin ayrıntılarına kadar deneyimliyor ve kreatif aksiyonumuzu çıkan sonuçlara göre hazırlıyoruz.

İlham Kaşiflerimiz ile etkin rol alıyor ve çıkan sonuçlarda hedef kitlenizi daha sağlıklı tanımlıyoruz. Biz, hedef kitlenizin bilinçaltında kalıcı olabilmeniz için çeşitli illüzyonlar oluşturur ve müşteri potansiyelinizi etkileyen imajınızı tasarlarız. Kısaca; marka yolculuğunuzu başlatırız.

Ödüllü üyelerimiz.

Erdoğan Eroğlu.
Creative Thinker

Marka yolculuğunu başlatan kıdemli isimdir.
BrandEnn müşterilerinin imajını konuşturur.

E-posta: eroglu[at]brandenn.com

LinkedIn

Emre Kıvrak.
Sr. Art Director

Marka yaratma ustasıdır.
BrandEnn’in müşterilerine daha iyiyi gösterir.

E-posta: emre[at]brandenn.com

LinkedIn

Üst üste
İmaj Yaratımı Ödülü

Sabancı Üniversitesi’nin en büyük etkinliği IMIS için üst üste performans sergiledik. Sabancı Üniversitesi tarafından, 2015 ve 2017 yılında Sabancı Gösteri Merkezinde İmaj Yaratımı alanında plaket ile ödüllendirildik.

Menü