MC Jamper

Teaser izleyin.

Özgürlüğe

Yeni jenerasyonun istekleri MC Jamper®‘ın vizyonunu oluşturuyor. 2000 yılından beri daima kalite odaklı çalışma performansı sergileyen bir marka. Farklı serilerde ayakkabılar tasarlayarak, her zaman ve her koşulda ihtiyaca uygun ürün üretmek ve ürünleri ile ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak MC Jamper®‘ın misyonunun bir parçasıdır. MC Jamper®; geçmişten bu yana kendi tarzı ile tanınmış bir markadır. Tasarımlarını ve tarzını her koşulda korumaya özen gösteriyor.

VisionONE ile güçlendirildi.

Hikayeyi öğrenin.

İki karakterin hedefi özgürlüğe adım atmaktır. Özgürlüğe adım atmak için ışık güçlü bir nedendir. Işığı yakalamak adına zirveye çıkmaları için arayış içindedirler. Işık zirvenin kendisidir. Bu vizyona sebep olan ise ışıktır. İki karakterin hedefi özgürlüğe adım atmak ve özgürlüğe adım atarak zirveye ulaşmaktır.

Zorlu şartlara dayanıklı.

MC Jamper botları zorlu şartlarda sağlamlığıyla kendini gösteriyor. En kötü koşullara bile dayanıklı yapısıyla kendinden bahsettiriyor. MC Jamper botları kış aylarının en seçkin ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Kış aylarının tercihi.

MC Jamper kış sezonunun açılması ile birlikte, tüm perakende mağazaların ve son tüketicinin ilgisini çekmeyi başaran bir ayakkabı markası haline gelmiştir. Bu ilgi ile birlikte satış performansını kalitesine bağlı olarak artıran bir marka olmuştur.

Ekipmanlar.

BMPCC 4K
Canon 5D Mark IV
Olympus 12-40mm f2.8
Rokinon 35mm t1.5 Cine
Canon 20-35mm f2.8L
Hoya Variable Density Filter

Ekip Üyeleri.

Erdoğan Eroğlu
Samet Emre Kıvrak
Saad Nizam
Eylül Yılmaz
Yadigar Türkmen
Ercüment Cengiz

Yerel etki.

Tek dil seçeneği ile MC Jamper® ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına tanıtıyor. Ürünlerinin kalitesini son kullanıcı ile buluşturuyor.

MC Jamper
MC Jamper

Benzersiz deneyim.

Her cihazda en iyi deneyimi sunuyor. MC Jamper® tüm mobil cihaz modellerinde benzersiz bir deneyime sahip. Bu sayede müşterilerine istediklerini veriyor.

Anlaşılır görünüm.

En anlaşılır görünümü kazanırken, kolay kullanımı ve basitliği sağladık. Sonuç olarak ziyaretçileri girdiğinde minimalist ve bir o kadar da kreatif bir görünümle karşılaşıyor.

MC Jamper

Görüntüleri inceleyin.

Geleceğe odaklanın. Şimdi yaptığımız çalışmalarla ilgili diğer ayrıntılara gözatın.

MC Jamper
MC Jamper
MC Jamper
MC Jamper
MC Jamper
MC Jamper
MC Jamper
MC Jamper

Çalışma Hakkında.

MC Jamper®, Türkiye’de fabrikaları bulunan bir ayakkabı markasıdır. Kendi ayakkabılarını üreten ve kalitesini sürekli denetleyen bir çalışma anlayışına sahiptir. Genç nesilin dinamiklerine önem veren ve bu dinamikler doğrultusunda çalışmalara yön veren bir markadır.

MC Jamper

YAKINDA

Çalışma Detayları.

Çalışma Adı: MC Jamper
Çalışma Sahibi: Ali EROĞLU
Seçilen Hizmet Modeli: VisionONE
Çalışma Süresi: 25 gün
Web Sitesi: MC Jamper

VisionONE hakkında bilgi edinin.