Yeni web sayfamıza merhaba.

Haberler
Yeni web sayfamıza merhaba.

İşte BrandEnn. Artık daha anlaşılır, daha kreatif ve daha minimal web sayfamızla hizmet vermeye başladık. En son çalışmalarımızdan haberdar olabileceğiniz ve yaptığımız çalışmaların ayrıntılarına ulaşabileceğiniz bir sayfa yayınlamak için defalarca denedik. Sonucunda başarılı olduğumuza inanıyoruz. Eski çalışma anlayışımızı, rengimizi ve ismimizi terk ederek yeni inovatif bir düşünce ile yola çıktık. Artık sadece belirli hizmet modelleri ile hizmet veriyoruz. Böylece marka imajınızı tasarladığımız gibi marka yolculuğunuzu başlatan bir anlayışa sahibiz.

Hizmet modellerimizin amacı nedir?

Hizmet modellerimiz tamamiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun isteklerini karşılayabilecek biçimde hazırlandı. Profesyonel çalışma anlayışımızdan taviz vermeyerek, ihtiyaçlara uygun en kreatif çalışma modellerini tasarladık. Böylece müşterimiz bütçesine uygun ve işini en iyi biçimde gösterecek, marka değerini ve itibarını güçlendirecek hizmete sahip olacak. Küçük işletmesinden tutun büyük işletmeye kadar birçok şirket türü için en iyi seçenekler minimalize edildi.

VisionEX, VisionPR, VisionACT ve VisionONE

4 hizmet modelimiz var. Bu hizmet modellerimiz ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlandı. VisionEX ile Exclusive, VisionPR ile Professional hizmete sahip olmanın deneyimini yaşayın. Eğer bir etkinlik veya olayınız varsa VisionACT ile Action yani aksiyon yaratın. Eğer tek bir hizmete sahip olmak istiyorsanız da VisionONE ile bu seçeneği en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Kısacası biz marka imajınızı tasarlıyor ve marka yolculuğunuzu başlatıyoruz.

Daima daha iyiyi göstereceğiz.

Web sayfamızın blog kısmını güncel tutmaya yeminliyiz. Yaptığımız çalışmalar hakkında detaylar vererek size ilham olmak istiyoruz. Çalışmanın önceki halini ve ne noktadan ne noktaya ulaştığını, edindiği yenilikleri ve dahasını illüzyon yaratacak şekilde anlatmak istiyoruz. Yaptığımız çalışmaları ve ilham olabilecek paylaşımlarımızı görmek için takip etmeyi unutmayın. İşte sosyal ağlarımız;

Instagram | Facebook | TwitterVimeo | LinkedIn

Birlikte daha iyiyi görmek dileğiyle. Bizimle kalın.

WhatsApp’dan yazın.

Müşterilerimizi inceleyin.

Daha fazla insana ilham olun.

Teklif isteyin.