BrandEnn

Inspired by Ennead

Hikayemizi keşfedin.

Mısır mitolojisinden faydalanarak ismimizi oluşturduk. Mısır krallarının bir araya geldikleri grubun ismi Ennead’den ilham aldık. Sanatın bir parçası marka imajını desteklemek için Brand kelimesini Ennead isminin ilk üç harfiyle birleştirdik. Benzersiz bir anlayış ile BrandEnn ismi ortaya çıktı. Logo tasarımımızda Giza piramitlerinden faydalanarak Brand ve Enn kelimelerinden ilham aldık. Amacımızı ve anlayışımızı yansıtması özgün bir sembol ile gösterdik. BrandEnn olarak bizimle çalışan her işletmeyi, gecenin maviliğinde parlayan güçlü bir yıldız olarak tanımlıyoruz.
brandenn hikayesi

Çalışma anlayışımızı öğrenin.

İşletmenizin marka imajını, değerlerini ve amaçlarını göstermeye odaklanıyoruz. Hayal gücümüzün sınırlarını zorlayarak potansiyel müşterilerinize farkınızı gösterecek bir deneyim sunuyoruz. Bilinçaltı aktivite tekniklerimiz ile işletmenizin ruhunu, kültürünü ve farkını oluşturuyoruz. Tüm bu detayları marka imajınızı tasarlayarak yansıtıyoruz. Müşterilerinizin güvenini kazanan marka olmanız için ödüllü deneyim ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Sonuç olarak işletmenizin daha iyi görünmesi için çalışıyoruz.
insan algı sanatı uygulamaları
“İnsan Algı Sanatı uygulamalarımız ile hedef kitlenizin zihninde benzersiz, hatırlanabilir ve konuşulan marka imajınızı tasarlıyoruz.”

Kurucularımızı tanıyın.

Alanında ödüllü kurucu üyelerimizin deneyim ve tecrübelerini öğrenin.
erdogan eroglu
Erdoğan Eroğlu
Kurucu & Yaratıcı Düşünür

Marka yolculuğunu başlatan kıdemli isimdir. 12 yıldır marka imajı ve markalama alanında çalışmalar yapmaktadır. Bir çok işletmeye marka imajı sürecinde katkı sağlamıştır. Türkiye Yeşilay Cemiyeti, Sabancı Üniversitesi ve Koç Üniversitesi gibi tanınmış kurumların önemli projelerinde aktif rol oynamıştır. Apple‘ın Profesyonel Ürünler satış eğitimini üst düzey başarıyla tamamlamıştır. 18 yaşında Bilgi Üniversitesi ve MÜSİAD gibi kurumlardan Girişimcilik alanında başarı sertifikaları almıştır. Avrupa Birliği Mali Yardımlar ve Proje Yönetim Döngüsü çalışmalarında yer almış ve başarı sertifikası edinmiştir. LinkedIn iş ağı platformunda kampüs editörlüğü üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Sabancı Üniversitesinde İnsan ve İş PsikolojisiFinansın Temelleri ve Yatırımlar eğitimlerini başarı sertifikasıyla tamamlamıştır.

Volkan Yildiz
Volkan Yıldız
Kurucu Ortak & Amerika Bölge Yöneticisi

BrandEnn LLC’nin kurucu ortağıdır. Planlama, organizasyon ve strateji konumlandırma çalışmalarında yer almaktadır. Müşteri deneyim alanı güçlendirme süreçlerinde aktif rol oynamaktadır. Uluslararası pazarda müşteri ilişkilerinin organizasyonunu sağlamaktadır. 

Chex Works LLC.
Muhasebe & Finans Birimi
Hakanoglu Law LLC.
Hukuk Birimi
On Eleven Capital LLC.
Fon ve Finansal Yönetim Şirketi
brandenn sabancı ödül

Üst üste İmaj Tasarımı Ödülü

Sabancı Üniversitesi’nin en büyük etkinliği IMIS için üst üste performans sergiledik. Sabancı Üniversitesi tarafından, 2015 ve 2017 yılında Sabancı Gösteri Merkezinde İmaj Tasarımı ödülü aldık.

Basında çıkan haberlerimiz.

Basına yansıyan haberlerimizi inceleyin. Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olun.
dha logo
iha logo
haberler.com logo
sondakika.com logo