IMIS Passion

to live the future

Geleceği deneyimlemek isteyenler için tasarlandı.
Tutkularına inanan ve tutkularıyla yolculuğa çıkanlar Sabancı Gösteri Merkezinde bir araya geldi.

sahne filmini izleyin

teaser izleyin

Sabancı Üniversitesinin düzenlediği en kapsamlı kariyer etkinliği olan IMIS Passion için teaser video çalışmasını başarıyla tamamladık. IMIS Passion etkinliği; gizemli, heyecan verici ve temasını yansıtan bir deneyim sunuyor.

call to action izleyin

IMIS Passion etkinliğini kısaca tanıtan imaj filmini oluştur. Bu imaj filminde etkinlik konsepti, konuşmacılar ve etkinlik avantajlarından bahsettik.

imis passion billboard çalışması

imis passion billboard
imis passion teaser afiş

imis passion teaser afiş çalışması

IMIS Passion etkinliği için tasarladığımız teaser afiş çalışması. Etkinliğin sloganını ve hikayesini yansıtmaya odaklandık.

imis passion konuşmacı afiş çalışması

IMIS Passion etkinliği konuşmacılarını gösteren afiş çalışması. Etkinlik konuşmacılarını anlaşılabilir bir şekilde gösterdik.

Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion

imis passion sertifika çalışması

IMIS Passion etkinliği katılımcıları için hazırlanan sertifikayı, etkinlik konseptine uygun tasarladık. Minimalist çizgiye sahip olan sertifika kabartma lak uygulanarak basıldı.

etkinlik deneyimini izleyin

imis passion etkinliği konuşmacı görsel tasarımları

Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
sabancı üniversitesi berrak tüzünataç
sabancı üniversitesi ilker kaleli

imis passion etkinliği çalışmalarına göz atın

imis passion çalışmaları
imis passion çalışmaları
imis passion çalışmaları
imis passion çalışmaları
imis passion çalışmaları
imis passion çalışmaları
Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
imis passion çalışmaları

üst üste marka tasarım ödülü

Sabancı Üniversitesi’nin en büyük etkinliği IMIS için üst üste performans sergiledik. Sabancı Üniversitesi tarafından, 2015 ve 2017 yılında Sabancı Gösteri Merkezinde marka tasarımı performansımızdan dolayı ödül aldık..

brandenn sabancı ödül
selin dayanır

Selin Dayanır

Senior Finance Manager at Procter & Gamble

BrandEnn, Sabancı Üniversite’si Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün önderliğinde düzenlenen, üniversitenin en büyük kariyer etkinliliği olan IMIS’16 nın en büyük imaj yaratıcısıdır. Profesyonel bir ekipe sahip olan BrandEnn en küçük detayları atlamadan her şeyin, bütünüyle mükemmele ulaşmasını amaçlamıştır. BrandEnn kulübümüzü çok farklı bir boyuta taşıyıp ufkumuzu genişlemiştir. Etkinliğimiz BrandEnn’in desteğiyle başarıya ulaşmış ve ilerilere taşınmıştır.

mehmet akercan

Mehmet Akercan

Category Executive – FMCG at Trendyol Group

BrandEnn ile çalışmak, iş dünyasında yan yana getirmesi oldukça zor olan profesyonellik ve samimiyet kavramlarını gerçek anlamda bir arada yaşamaktır. Ayrıca BrandEnn daima yaratıcı fikirleriyle ufkumuzu genişleten projeler de ortaya koymaktadır. Yaptığımız işbirliğinde ortaya çıkan harika fikirler, tasarımlar ve keyifli çalışma süreci için kendilerine tekrardan teşekkür ederim.