IMIS Passion

VisionACT ile güçlendirildi.

to live the future.

Geleceği deneyimlemek isteyenler için tasarlandı. Tutkularına inanan ve tutkularıyla yolculuğa çıkanlar Sabancı Gösteri Merkezinde bir araya geldi.

Sabancı Gösteri Merkezinde yayınlanan sahne filmini izleyin.

Teaser

‘Reklam Filmi

IMIS Passion etkinliğinin teaser videosunu hazırladık. Video üzerinde Passion etkinlik temasını gizemli, heyecan verici ve tutkuların açığa çıkacağını yansıtan şekilde gösterdik.

Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
Call to Action

‘Reklam Filmi

IMIS Passion etkinliğini kısaca tanıtan imaj filmi tasarladık. Bu imaj filminde etkinlik konseptinden, konuşmacılardan ve etkinlik avantajlarından bahsettik.

Teaser

‘Afiş

IMIS Passion etkinliği için tasarladığımız teaser afiş çalışması. Etkinlik sloganına ve hikayesine uygun biçimde tasarladık.

Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
Speakers

‘Afiş

IMIS Passion etkinliği konuşmacılarını gösteren afiş çalışması. Tüm konuşmacıları etkinliğin konseptine uygun biçimde gösterdik.

Certificate

‘Belge

IMIS Passion etkinliği için katılımcılar için hazırlanan sertifika konsepte uygun tasarladık. Minimalist çizgiye sahip olan sertifika kabartma lak uygulanarak basıldı.

Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
Teaser

‘Billboard

Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
Speakers Promotion

‘Sosyal Kart

IMIS Passion etkinliği için konuklara özel sosyal kartlar tasarlandı. Her biri sosyal ağlarda reklam kampanyaları ile desteklendi.

Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion
Baştan sona

tamamlanan çalışmalar.

 • 6 Afiş
 • 1 Branda
 • 1 Çanta
 • 12 Sosyal Ağ Banner
 • 2 Sosyal Ağ Kapağı
 • 1 Kapı Askılığı
 • Sosyal Ağ Reklamcılığı
 • 12 Konuşmacı Banner
 • 1 Bilet
 • 4 Roll up
 • 2 Sertifika
 • 4 Reklam Filmi
 • 2 Web Banner
 • 1 Yaka Kartı
 • 1 Sahne Tasarımı
 • İçerik Pazarlama
Sabancı Üniversitesi - IMIS Passion

Etkinlik deneyimini izleyin.

Eğlencenin zirvesine odaklanın.

Galeriye göz atın

‘Gerçek deneyimi öğrenin.

IMIS Passion etkinliğine ait gerçek görüntülere göz atın ve deneyimi yaşayın.

Bizimle çalışmanın memnuniyetini anlattılar.

Erdoğan ve birlikte çalıştığı ekibinden kulübümüz IES'in (Industrial Engineering Society - Sabancı Üniversitesi) internet sitesi ve afiş çalışmaları başta olmak üzere daha birçok konuda yardım aldık. Kendisi işini oldukça ciddiye alan ve en iyisini ortaya koyabilmek için kendinden fedakarlık yapmaktan ödün vermeyen biri. Bize tamamen profesyonel bir deneyim yaşattılar. Çalışmalarındaki detaycı ve titiz davranışları bizi çok memnun etti. Daha iyi bir ekip ile çalışabileceğimizi düşünmüyorum. Erdoğan ve ekibi eminim ileriki hayatında da başarılarına başarı katmaya devam edecektir.
Selen DeğirmenciAssistant Brand Manager at Unilever
Erdoğan, gerek iş bitiriciliği gerek cana yakınlığı ile çalıştığım en profesyonel insanlardan biri olduğunu söyleyebilirim. IMIS 2016 süresince, bize sadece medya sponsorluğu yaparak destek olmadı, ayrıca etkinliği sanki kendi etkinliğiymiş gibi benimseyerek gecenin geç saatlerine kadar benimle beraber çalıştı ve bize etkinliğin imajını arttırmak için videoları hazırladı. Ayrıca Erdoğan'ın algı psikolojisi teknikleri ve detaycılığı ile etkinliğimizin pazarlanmasında bize çok yardımcı oldu. Ben kulübüm adına bu ortaklıktan dolayı kendisine tekrardan teşekkür ediyorum. BrandEnn gibi profesyonel bir ekiple çalışmaktan çok memnun kaldım.
Yaşar HarzadınProcurement Governance Intern - Kibar Holding

Üst üste
Marka İmajı Tasarım ödülü

Sabancı Üniversitesi’nin en büyük etkinliği IMIS için üst üste performans sergiledik. Sabancı Üniversitesi tarafından, 2015 ve 2017 yılında Sabancı Gösteri Merkezinde Marka İmajı alanında plaket ile ödüllendirildik.

Çalışma Hakkında.

IMIS Passion, Sabancı Üniversitesi IES tarafından Sabancı Gösteri Merkezinde düzenlenen güçlü bir kariyer etkinliğidir. Etkinliğin tüm dijital çalışmaları ve kreatif danışmanlığı tarafımızdan yapılmış olup, etkinliğin konseptine özgün çalışmalar tasarlanmış ve yayınlanmıştır.

Çalışma Detayları.

Çalışma Adı: IMIS Passion
Çalışma Sahibi: Sabancı Üniversitesi
Seçilen Hizmet Modeli: VisionACT
Çalışma Süresi: 95 gün
Web Sayfası: Sabancı Üniversitesi