Son 10 yılın en iyi Sabancı Üniversitesi IMIS etkinliği. IMIS Passion.

Haberler
Son 10 yılın en iyi Sabancı Üniversitesi IMIS etkinliği. IMIS Passion.

Bu başlığı attığımızda bizim söylemimiz olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak öyle değil. Bu söylem Sabancı Üniversitesi IMIS etkinliğinin yöneticilerine ait. IMIS Passion etkinliği için baştan sona yalın düşüncelerle çalıştık. IMIS etkinliğinin 2015’teki performansı ve imajı büyük beğeni aldıktan sonra yine bizimle çalışmak isteyen Sabancı Üniversitesi ile bu sefer daha kararlı çalışmalarda bulunmak için kolları sıvadık. Daha iyiyi gösterme mottosuyla yola çıkarak 2017 yılı konusu olan Passion için gerçekten katılımcıların tutkuyla bakacağı ve tutkuyla deneyimleyeceği bir etkinlik atmosferi tasarlamak istedik. Passion. Bu sefer gelen konuşmacılar arasında sadece iş dünyasından değil sanat dünyasından da değerli isimler yer aldı. Çünkü konu tutkuydu. Ve insanlar tutkuyla yaklaştıklarında elde ettikleri deneyimler onları daha ileriye götürüyordu. Biz bunu Passion atmosferinde yansıtmak istiyorduk.

Yine danışmanlığını ve Premium Partnerliğini yaptığımız Sabancı Üniversitesi IMIS etkinliğinde bu sefer sloganını isminden ilham alarak yansıttık. “to live the future.” geleceği yaşamak isteyenler yalnızca tutkuyla bağlandıklarında bunu deneyimleyebilirlerdi. Bu gerçeği yansıtabilmek için en doğru sloganın bu olduğuna inandık. Bu sefer ki atmosferde illüzyon tutkulardı.

Sabancı Üniversitesi IMIS Passion etkinliğini daha özel hissettirecek renklerle yansıttık. Daha havalı görünen imajıyla, katılımcıları özel hissettirecek bir atmosfere dahil etmek istedik. Renkleri, çizgiyi ve algıyı bu yönde geliştirdik.

İşte konuşmacılar.

IMIS Passion etkinliğinde üst düzey yöneticiler konuşmacı olduğu gibi sanat camiasından da değerli isimler konuşmacı olarak etkinlikte katılımcılarla birlikteydi. İlker Kaleli ve Berrak Tüzünataç, IMIS Passion etkinliğinde tutkularını paylaşırken, katılımcılara tutkuyla neler yaptıklarını ve nelere inandıklarını anlattı. Tutkunun neleri değiştirebileceğini ve neleri daha iyi yapabileceğini ifade ederken, insanlar kalpleriyle bağlanmalarının önemli bir role sahip olduğunu bahsettiler.

Etkinlikte gerçekleşenler.

Gelen katılımcıların arttırılmış gerçekliği deneyimleyecekleri alanlar bir yana, sürpriz ödülleri kazanabileceği bol bol çekilişlerin olduğu bir etkinlik deneyimi yaşandı. Ayrıca sahnede bilgi bazlı yapılan çekilişlerle etkinlik atmosferinde renkli görüntüler yaşandı. 5 yıldızlı konaklamayla gecesinde DJ Çağın Kulaçoğlu ile en iyi eğlence deneyimine şahit olduk. Katılımcılar harika bir eğlence deneyimine şahit olduğu gibi harika bir etkinlik performasını da deneyimlemiş oldular.

Yaptıklarımız.

Sabancı Üniversitesi IMIS My Way etkinliğinde elde ettiğimiz tecrübelerin üstünde daha iyi bir tecrübeyi göstermek için deneyimlerimizi en titiz ve kararlı şekilde değerlendirdik. Kıdemli Sanat Yönetmenimizin hazırladığı yol haritası ve aksiyon listesi üzerinde adım adım çalışmalarımızı zamanlı biçimde tamamlayarak IMIS Passion etkinliğinin temasını güçlü kıldık. Geleneksel hale gelen sahne filmimizi yine etkinliğin ilk sabahı ve sonra ki sabahı yayınlayarak katılımcıları etkinlik atmosferine dahil etmek için zihinlerine yansıttık ve böylece zihinlerinde canlanan illüzyon ile katılımcıların en iyi performansa şahit olmasını ve hatırlanabilir bir etkinlik deneyimi yaşamasını sağladık. Günün sonunda yine etki edecek imaj filmimizle etkinliği sonlandırdık.

Üst üste Marka İmaj Tasarımı Ödülü.

Son 10 yılın en iyi IMIS etkinliğiydi. Bu sözü IES ekibinden duymak bizi memnun etmişti. Tam bu sözü duyduktan sonra sahneye davet edilerek konuşma hakkına sahip olmamız memnun ediciydi. Konuşma sonunda etkinliğin başkanlarından Mehmet A.’nın elinden plaket alarak Marka İmaj Tasarımı alanında 2. ödülümüze sahip olduk.

Galeriye göz atın.

WhatsApp’dan yazın.

Müşterilerimizi inceleyin.

Daha fazla insana ilham olun.

Teklif isteyin.